Bůh je mladý

Bůh je mladý - Papež František | I15cajalco.com

...iha Bůh je mladý - František Papež, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Bůh je mladý - František Papež ... Bůh je mladý - Papež František | Elektronická kniha na Alza.cz ... . 0 hodnocení Bůh je mladý 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto ... Bůh je mladý Autor: Papež František Nakladatel: Omega EAN: 9788075850713 ISBN: 978-80-7585-071-3 Origin ... E-kniha: Bůh je mladý - Papež František | Knihy.ABZ.cz ... . V upřímném a naprosto ... Bůh je mladý Autor: Papež František Nakladatel: Omega EAN: 9788075850713 ISBN: 978-80-7585-071-3 Originál: Dio e giovane Překlad: Tůmová, Helena Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 14 × 20,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Bůh je mladý Papež František. Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto otevřeném rozhovoru se nám odhaluje muž, jenž s otevřeným srdcem naslouchá ... Sám o sobě je František velice skromný člověk. Než vstoupil do Tovaryšstva Ježíšova, vystudoval chemii. Následně studoval filosofii a teologii. Nyní se...

INFORMACE

AUTOR
Papež František
DIMENZE
5,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Bůh je mladý.pdf

POPIS

Italský publicista Thomas Leoncini ve své knize přináší rozhovor s papežem Františkem. Je svědectvím toho, že i přes svůj vysoký věk zůstává papež mladý duchem a plný naděje. V upřímném a naprosto otevřeném rozhovoru se nám odhaluje muž, jenž s otevřeným srdcem naslouchá těžkostem mladé generace i celé naší společnosti a kterému tyto problémy rozhodně nejsou lhostejné. Citlivě, ale i s nakažlivým elánem a humorným nadhledem vypráví o svých životních zkušenostech, o bolesti i o naději, s níž se dívá na nezhojené rány naší společnosti. Rozhovor jde přímočaře k jádru věci, dotýká se těch nejpalčivějších problémů dneška, jakými jsou korupce, využívání mladých lidí, ekologická krize, nukleární nebezpečí či otázka migrace. František hovoří bez obalu o problémech naší vykořeněné společnosti, touze po moci, zastrašování a zotročování slabších, šikaně, sociálních sítích, nejrůznějších závislostech i nutnosti dialogu mezi mladou a starší generací. Zamýšlí se nad vztahem dnešního člověka k Bohu, dotýká se tématu viny a odpuštění, zdůrazňuje potřebu milosrdenství a pokorného naslouchání.

Chcete si přečíst knihu?Bůh je mladý ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Papež František. Číst Bůh je mladý Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY