Kam odešly laně

Kam odešly laně - Jan Skácel | I15cajalco.com

...st. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný ... Kam odešly laně alternativy - Heureka.cz ... . Další vlna devítkového šílenství na našem e-shopu je tu! Vybrali jsme 29 bestsellerů, které nyní koupíte za 99 Kč Více ... Kam odešly laně - 1985, na motivy pastelů Josefa Čapka - obrázky hrajících si dětí Proč ten ptáček z větve nespadne - 1988 , na motivy pastelů Josefa Čapka - obrázky zvířat O pejsku Ťapovi, výru Výrovi, slavíčku Slavíkovi a kočičce, která se moc styděla - 1998 , z autorovy pozůstalosti k vydání připravil J ... Jedna z nejkrásnějších knih naší literatury nejenom pro děti. Tak trochu nezvyklé ... KAM ODEŠLY LANĚ - 1. pokračování - YouTube ... ... Jedna z nejkrásnějších knih naší literatury nejenom pro děti. Tak trochu nezvyklé setkání dvou významných umělců: malíře Josefa Čapka a básníka Jana Skácela. V době, kdy byla tato knížka poprvé vydána, nebyl Josef Čapek již dávno naživu, zemřel v koncentračním ... Půvabná knížka je výsledkem zvláštního setkání dvou významných českých umělců: malíře Josefa Čapka a básníka Jana Skácela. V době, kdy se kniha rodila... Kniha: Kam odešly laně Autor: Jan Skácel; Josef Čapek. V době, kdy byla tato knížka poprvé vydána, nebyl Josef Čapek již dávno naživu, zemřel v koncentračním táboře někdy ke konci války roku 1945. Když pak počátkem ... Kam odešly laně. Kdo napsal knihu Kam odešly laně? Autorem je Jan Skácel. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kam odešly laně. Skácel, Jan. Vydání: Eso Music Production 2001 | Jazyk: čeština | Signatura: CD 20937. S něhou napsané básně inspirované obrázky Josefa Čapka. Vhodné nejen pro děti. 0 hodnocení Kam odešly laně 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. J...

INFORMACE

AUTOR
Jan Skácel
DIMENZE
8,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam odešly laně.pdf

POPIS

Jedna z nejkrásnějších knih naší literatury nejenom pro děti. Tak trochu nezvyklé setkání dvou významných umělců: malíře Josefa Čapka a básníka Jana Skácela. V době, kdy byla tato knížka poprvé vydána, nebyl Josef Čapek již dávno naživu, zemřel v koncentračním táboře někdy ke konci války roku 1945. Když pak počátkem osmdesátých let uviděl Jan Skácel Čapkovy obrázky, zrodilo se přátelství, které nezná hranice času ani prostoru. K hravým pastelům vytvořil verše jímavě půvabné, a vznikla tak kniha, jež okouzluje malé i velké již po tři desetiletí.

Chcete si přečíst knihu?Kam odešly laně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Skácel. Číst Kam odešly laně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY