Kompletní fotografie

Kompletní fotografie - Chris Gatcum | I15cajalco.com

...přijde na to své každý. Autor světových bestsellerů Chris Gatcum pro vás připravil jedinečnou knihu, kde najdete kompletní přehled ze světa fotografie ... Kompletní fotografie - Chris Gatcum | Databáze knih ... . Kniha přináší také spoustu rad, tipů a triků. Chris nám sděluje své postřehy, nápady a inspiruje nás k tomu, jak pořizovat co nejlepší fotografie. Kompletní fotografie Autor: Gatcum, Chris Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074133787 ISBN: 978-80-7413-378-7 Překlad: Barochová Zachovalová, Nikol a Goner, Jakub Popis: 1× kniha, brožovaná, 400 stran, česky Rozměry: 19 × 25 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha Kompletní fotografie je opravdu kompletní souhrn o fotografování, říkejme jí praktická encyklopedie. (nejlepší fotografie z každého a ... Kompletní fotografie - Chris Gatcum | Databáze knih ... . vydání) Kniha Kompletní fotografie je opravdu kompletní souhrn o fotografování, říkejme jí praktická encyklopedie. (nejlepší fotografie z každého aparátu) Další popis zobrazit. Nemáte seznam vánočních dárků ještě kompletní? Tak právě pro vás je tento tip. Pokud máte mezi svými blízkými fotografa, tak si u jeho jména ... ★"Lajkujte" oznacujte sve pratele a podporte prosim me stranky Děkuji! http://www.facebook.com/ PhotoDesignByScorp★ Kompletní úprava fotky - Fotografování portrétu pod hradem Veveří Sony A7III. Sigma 105mm f1.4- Photoshop tutorial. Dnes vás provedu kompletní úpravou fotografie. Good Morning JAZZ - Relaxing Background Bossa Nova JAZZ Playlist - Have a Nice Day! Relax Music 4,034 watching. Live now Fotografie "Kompletní krevní obraz" může být použita pro...

INFORMACE

AUTOR
Chris Gatcum
DIMENZE
6,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompletní fotografie.pdf

POPIS

Kniha, která vás provede fotografií od prvních snímků až po pokročilé techniky profesionálů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník, mírně pokročilý nebo zkušený fotograf. V této knize si přijde na to své každý. Autor světových bestsellerů Chris Gatcum pro vás připravil jedinečnou knihu, kde najdete kompletní přehled ze světa fotografie. Kniha přináší také spoustu rad, tipů a triků. Chris nám sděluje své postřehy, nápady a inspiruje nás k tomu, jak pořizovat co nejlepší fotografie. Kniha je rozdělena do šesti ucelených částí. První kapitolou v knize je „Expozice“, kde autor vysvětluje a poukazuje na důležitost správného nastavení všech prvků, které se na expozici podílejí. Druhou kapitolu tvoří pojmy „Světlo a barva.“ Dozvíme se v ní, že světlo je při fotografování jeden z nejdůležitějších prvků a také jak jej používat a kombinovat se znalostí barev. Ve třetí kapitole se dozvíme něco o objektivech, jak fungují, který se k čemu hodí a jak s nimi pracovat. Čtvrtá kapitola nás zavede do světa kompozice, kde se nám Chris ukáže, jak docílit toho aby fotografovaná scéna působila přirozeně a uspořádaně… ale také kdy se pravidlům kompozice můžeme vyhnout. V páté kapitole „Postprodukce“ se naučíme proč je dobré fotografie upravovat, který software k tomu použít a projdeme si celý proces zpracování snímků v PC. Poslední, šestá kapitola „V brašně“ nám nabízí kompletní přehled o tom, jaké druhy fotoaparátů si můžeme pořídit, jejich výhody a nevýhody a podíváme se i na další nezbytnou fotografickou výbavu. Na konci knihy nás čeká slovník pojmů, který slouží jako skvělá pomůcka, když si zrovna nevíte rady. V každé kapitole také najdeme texty s fotografiemi slavných fotografů. Jeden se zaměřuje na fotografování krajin, jiný fotí portréty a další třeba zase sport. Chris Gatchum nás seznamuje s tím, co a jak fotografové fotí a jak k fotografii přistupují. Vše je okořeněno ještě spoustou rad z praxe, které můžete při vašem dalším fotografování využít i vy. Kniha Kompletní fotografie je opravdu kompletní souhrn o fotografování, říkejme jí praktická encyklopedie.

Chcete si přečíst knihu?Kompletní fotografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Gatcum. Číst Kompletní fotografie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY