Etiketa obchodníka

Etiketa obchodníka - Ladislav Špaček | I15cajalco.com

...pěchu v podnikání. Je určena obchodním zástupcům, pojišťovacím agentům, realitním makléřům, finančním poradcům nebo obchodním reprezentantům ... Etiketa obchodníka - Ladislav Špaček | Kniha na Alza.cz ... . Etiketa obchodníka je praktická příručka pro všechny podnikatele či zaměstnance, kteří jsou v osobním kontaktu s klienty: pojišťovací agenti, finanční poradci, privátní bankéři, realitní makléři, manažeři všech úrovní. Naučí nás chovat se tak, aby klient měl zájem se s námi setkat i příště a aby si z přemíry nabídek vybral právě tu naši. Etiketa obchodníka j ... Etiketa obchodníka - Ladislav Špaček | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Naučí nás chovat se tak, aby klient měl zájem se s námi setkat i příště a aby si z přemíry nabídek vybral právě tu naši. Etiketa obchodníka je praktická příručka pro všechny podnikatele či zaměstnance, kteří jsou v osobním kontaktu s klienty: pojišťovací agenti, finanční poradci, privátní bankéři, realitní makléři, manažeři všech úrovní. Naučí nás chovat se tak, aby klient měl zájem se s námi setkat i příště a aby si z ... Etiketa obchodníka je praktická příručka pro všechny podnikatele či zaměstnance, kteří jsou v osobním kontaktu s klienty: pojišťovací agenti, finanční poradci, privátní bankéři, realitní makléři, manažeři všech úrovní....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
5,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Etiketa obchodníka.pdf

POPIS

Etiketa obchodníka je praktická příručka pro všechny podnikatele či zaměstnance, kteří jsou v osobním kontaktu s klienty: pojišťovací agenti, finanční poradci, privátní bankéři, realitní makléři, manažeři všech úrovní. Naučí nás chovat se tak, aby klient měl zájem se s námi setkat i příště a aby si z přemíry nabídek vybral právě tu naši. Kniha vyšla ve starší verzi před čtyřmi lety, ale dynamický vývoj na trhu si vynutil její dokonalejší podobu, s fotografiemi renomovaného světového fotografa Roberta Vana.

Chcete si přečíst knihu?Etiketa obchodníka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Etiketa obchodníka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY