Má první knížka obrazců

Má první knížka obrazců - Chiara Piroddi | I15cajalco.com

...zaná, 10 stran, česky Rozměry: 15,7 × 16 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Má první knížka obrazců - Agnese Baruzzi, Chiara Piroddi ... ... . vydání) 0 hodnocení Má první knížka obrazců 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Řada knížeček pro malé předškoláky přináší jednoduché dětské texty a aktivity na rozvíjení základních kognitivních dovedností. Dítě se například učí rozeznávat plošné geometrické ... Kniha: Má první knížka obrazců -- Montessori: Svět úspěch ... Má první knížka obrazců - Piroddi a Agnese Baruzzi Chiara ... ... ... Kniha: Má první knížka obrazců -- Montessori: Svět úspěchů - Chiara Piroddi; Agnese Baruzzi. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Řada knížeček pro malé předškoláky přináší jednoduché dětské texty a aktivity na rozvíjení základních kognitivních dovedností. Dítě se například učí rozeznávat plošné geometrické útvary, poznávat je v předmětech kolem sebe, a přitom si osvojovat správné názvosloví. Poznává číslice a přiřazuje je k počtům, které reprezentují. Má první knížka obrazců Baruzziová Agnese, Piroddiová Chiara. Řada knížeček pro malé předškoláky přináší jednoduché dětské texty a aktivity na rozvíjení základních kognitivních dovedností. Dítě se například učí rozeznávat plošné geometrické útvary, poznávat je v předmětech kolem sebe, a přitom si ... Ma prvni knizka obrazcu chiara piroddi (51 nalezeno) Podobné fráze: moje prvni kniha plna tvaru piroddi chiara, ... Omega Má první knížka obrazců - Chiara Piroddiová . Porovnat podle parametr ů Odebrat ze ... Buďte první, kdo ohodnotí "Má první knížka obrazců" Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * Kniha Má první knížka obrazců: Montessori: Svět úspěchů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Má první knížka obrazců:... Řada knížeček pro malé předškoláky přináší jednoduché dětské texty a aktivity na...

INFORMACE

AUTOR
Chiara Piroddi
DIMENZE
7,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Má první knížka obrazců.pdf

POPIS

Řada knížeček pro malé předškoláky přináší jednoduché dětské texty a aktivity na rozvíjení základních kognitivních dovedností. Dítě se například učí rozeznávat plošné geometrické útvary, poznávat je v předmětech kolem sebe, a přitom si osvojovat správné názvosloví. Poznává číslice a přiřazuje je k počtům, které reprezentují. Rozlišuje domácí, hospodářská i divoká zvířata, přiřazuje mláďata k jejich rodičům. Je vedeno k tomu, aby na základě minipříběhů o zvířatech hovořilo o svých pocitech a učilo se je zpracovávat. U aktivit se předpokládá asistence dospělého, který pochopitelně pomůže se čtením. V duchu pedagogiky Montessori knížečky didakticky doplňuje, rozvíjí a předškoláčka vede na cestě za poznáním. Přitom by se měly respektovat tři stádia učení: prezentace nové látky skrze smysly, samotné učení a upevnění naučeného. V každé aktivitě dítě dostává v případě chyby okamžitou zpětnou vazbu, takže už během učení může svoji práci korigovat. Dospělý uvádí dítě do nové činnosti, ale hry může hrát dítě samo. Rovněž při lepení, stříhání, kreslení a malování prstem je důležité, aby dospělý pomohl svou praktickou zkušeností.

Chcete si přečíst knihu?Má první knížka obrazců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chiara Piroddi. Číst Má první knížka obrazců Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY