Panovníci českých zemí – pro děti

Panovníci českých zemí – pro děti - Martin Pitro | I15cajalco.com

... si tvrdit, pro děti a mládež o něco atraktivnější, přehlednější a lépe zapamatovatelná ... Panovníci českých zemí - knihy pro děti, knihy, děti ... ... . Přitom informační kvalita obou knih je zcela srovnatelná a naprosto spolehlivá. Vydejte se do minulosti a poznejte nejvýznamnější panovníky naší země, o kterých se učí ve škole. Dozvíte se například: - jakou přezdívku měl v Čechách Zikmund - že Rudolf II. miloval tajemství astrologie, alchymie a magie, také s kým se nesnášel a kdo ho chtěl zbavit vlády - v kolika letech nastoupil na trůn Jan Lucemburský - že Marie Terezie byla jedinou ženou ... Panovníci českých zemí - pro děti; Panovníci českých zemí - pro děti Martin Pitro. Vyd ... Panovníci českých zemí - pro děti | Albatrosmedia.cz ... ... Panovníci českých zemí - pro děti; Panovníci českých zemí - pro děti Martin Pitro. Vydejte se do minulosti a poznejte nejvýznamnější panovníky naší země ... Panovníci českých zemí - pro děti Autor: Pitro, Martin Nakladatel: Fragment EAN: 9788025339077 ISBN: 978-80-253-3907-7 Ilustrace: Šplíchal, Antonín Popis: 1× kniha, vázaná, 56 stran, česky Rozměry: 22 × 28,4 cm Rok vydání: 2018 (2. vydání) Panovníci českých zemí jsou doplněni mnoha barevnými obrázky od Antonína Šplíchala, které přitáhnou i děti, jež ještě neumějí číst nebo jim čtení tolik nejde. Nakonec, ono to nijak nevadí, protože samostatné obrázky toho o dané době také řeknou požehnaně....

INFORMACE

AUTOR
Martin Pitro
DIMENZE
4,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Panovníci českých zemí – pro děti.pdf

POPIS

Vydejte se do minulosti a poznejte nejvýznamnější panovníky naší země.Vydejte se do minulosti a poznejte nejvýznamnější panovníky naší země, o kterých se učí ve škole. Dozvíte se například: - jakou přezdívku měl v Čechách Zikmund - že Rudolf II. miloval tajemství astrologie, alchymie a magie, také s kým se nesnášel a kdo ho chtěl zbavit vlády - v kolika letech nastoupil na trůn Jan Lucemburský - že Marie Terezie byla jedinou ženou, která panovala Českému království a mnoho dalších zajímavostí.

Chcete si přečíst knihu?Panovníci českých zemí – pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Pitro. Číst Panovníci českých zemí – pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY