Svět volných koní

Svět volných koní - Tomáš Míček | I15cajalco.com

...m kvalitám se rozšířil po celém území USA a jako kovbojský kůň se stal nejpopulárnějším na světě ... Svět volných koní - Knihy.cz ... . Jeho plemenná kniha má také největší počet zápisů. Vyšel nový Svět koní, u jeho stránek se stoprocentně odreagujete od předvánočního shonu. Zavedeme vás do světa volných koní fotografa Tomáše Míčka, do Itálie na jezdecký veletrh Fieracavalli, do Španělska za andaluskými koňmi a nebo na Slovensko na proslulý závod tažných koní Kľačianska podkova. Míček Tomáš: Svět volných koní. 1 490 Kč 1 199 Kč Ve čtvrté knize zamýšlené pentalogie se fotogra ... Svět volných koní - Tomáš Míček | Knihy Dobrovský ... . Míček Tomáš: Svět volných koní. 1 490 Kč 1 199 Kč Ve čtvrté knize zamýšlené pentalogie se fotograf Tomáš Míček zaměřuje na kouzlo nespoutaných svobodných koní, kteří jsou ponecháni ve svém přirozeném prostředí. Míček se tématu koní věnuje již desítky let. Svět volných koní : Tomáš Míček: Ve čtvrté knize zamýšlené pentalogie se fotograf Tomáš Míček zaměřuje na kouzlo nespoutaných svobodných koní, kteří jsou ponecháni ve svém přirozeném prostředí. Míček se tématu koní věnuje... Internetová cena: 1 043,00 Kč Běžná cena: 1 490,00 Kč Svět volných koní/The World of Free Horses 2/2018 - 4/2018 Complete English translation and editing of Tomáš Míček: Svět volných koní (Slovart, 2018)....

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Míček
DIMENZE
11,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět volných koní.pdf

POPIS

Ve čtvrté knize zamýšlené pentalogie se fotograf Tomáš Míček zaměřuje na kouzlo nespoutaných svobodných koní, kteří jsou ponecháni ve svém přirozeném prostředí. Míček se tématu koní věnuje již desítky let. Není proto divu, že je tématicky zařazuje do řady svých obrazových publikací, které opěvují divy naší planety. Svět svobodných koní se tak zařazuje po bok autorovým předchozím knihám Stromy světa, Magické kameny a Magická místa Země. Míčkův přístup k jeho motivům nejlépe charakterizuje výraz „hold". Jeho nespornou devizou je, že své zanícení dokáže přenést i na ty, kdo si jeho fotografie prohlížejí. Ze snímků motivovaných snahou zachytit krásu oněch nespoutaných zvířat v co nejpříznivějším okamžiku na člověka doslova dýchne jakýsi závan věčnosti a nedotknutelnosti.

Chcete si přečíst knihu?Svět volných koní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Míček. Číst Svět volných koní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY