Sny křesťanských proroků

Sny křesťanských proroků - Miroslav Šedina | I15cajalco.com

...8 Kč : Obvyklá cena: 238 Sny křesťanských proroků Autor: Šedina, Miroslav Nakladatel: Oikoymenh EAN: 9788072985098 ISBN: 978-80-7298-509-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 281 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Miroslav Šedina | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) UKÁZKA Sny křesťanských proroků Argos Logos - Lidská svoboda ve světě Boží vůle. Jedním z centrálních motivů Ježíšova pozemského příběhu je přetrvávající nejistota jeho žáků o skutečném rozsahu jeho božské moci. Proti působivosti jeho zázraků, které k němu přivádějí celou řadu stoupenců, stojí ... Kniha: Sny křesťanských proroků - Miroslav Šedina. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 20 ... Miroslav Šedina | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Proti působivosti jeho zázraků, které k němu přivádějí celou řadu stoupenců, stojí ... Kniha: Sny křesťanských proroků - Miroslav Šedina. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analyt...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Šedina
DIMENZE
3,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Sny křesťanských proroků.pdf

POPIS

Studie předkládané v této publikaci vycházejí z dosavadní práce autora nad Órigenovými texty. Zabývají se dvěma klíčovými tématy jeho myšlení: otázkou, jakou míru svobody zakouší lidská vůle ve světě ovládaném Boží prozřetelností, a na ni úzce navazujícími úvahami o povaze náboženské vnímavosti, která křesťanům umožňuje vystihnout Boží záměry mnohem lépe, než to dokázali pohanští básníci a filosofové.

Chcete si přečíst knihu?Sny křesťanských proroků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Šedina. Číst Sny křesťanských proroků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY