Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí

Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí - Lynne McTaggartová | I15cajalco.com

...odnocení ... Soutěž o knihu Síla osmi probíhá od 29 ... Síla osmi | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . října do 11. listopadu 2018. Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru. ... Transformační síla kolektivního vědomí. McTaggartová, Lynne. Metafora ... Informace, které přenese do kolektivního vědomí jedna civilizace, další civilizace odečte, a tak se nejrůznější vědomosti a poznání stávají součástí všeho lidstva. V dřívějších časech, vzhledem k tomu, kolik bylo ... Kniha: Síla osmi - Lynne McTaggartová | Knihy.ABZ.cz ... . V dřívějších časech, vzhledem k tomu, kolik bylo na planetě obyvatel, byl přenos informací skrze vesmírné Vědomí, a především efekt syndromu sté ... Síla osmi Lynne McTaggartová ... Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje. S pomocí této poutavé a jednoduše srozumitelné knihy se můžete naučit uvolnit energii ukrytou ve vašem nitru a používat ji k tomu ... Síla osmi: Transformační síla kolektovního vědomí TRANSFORMAČNÍ SÍLA KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ Jak využít zázračnou energii skupinky lidí k ... Kód: 0325701 RANSFORMAČNÍ SÍLA KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ ... V Síle osmi přináší Lynne McTaggartová, odbornice na spirituální vědu, pozoruhodné výsledky deset let trvajících experimentů zaměřených na to, jak může myšlenka sdílená osmi lidmi uzdravovat a měnit celý svět k lepšímu. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků ... Síla osmi Lynne McTaggartová . Skladem 5+ ks 284 Kč ... Přestože je síla úmyslu - energie pozitivní myšlenky - obecně vnímána jako zdroj změn, nesmírná síla myšlenky sdílené skupinou dosud prozkoumána nebyla. ... že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje. Vyhrajte knihu Síla osmi. Odbornice na spirituální vědu Lynne McTaggartová zkoumala deset let, jak pouhá myšlenka může uzdravovat a měnit svět k lepšímu, když ji sdílí osm lidí. Své poznatky a důkazy o neobyčejné síle kolektivního vědomí sepsala v publikaci, kterou můžete vyhrát v naší soutěži. Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí. 277,- Kč. Detail. 9. Líbí se: 176 lidem. Podobné jako Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí. EPONA Power Light - müsli síla bez ovsa 20kg. Síla osmi. Autor: McTaggart Lynne ... Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje. S pomocí této poutavé a jednoduše srozumitelné knihy se můžete naučit uvolnit energii ukrytou ve vašem nitru a používat ji k tomu ... Na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výzkumu mozku, experimentů Gregga Bradena (autora knihy MATRIX, Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje....

INFORMACE

AUTOR
Lynne McTaggartová
DIMENZE
6,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí.pdf

POPIS

Jak využít zázračnou energii skupinky lidí k uzdravení jednotlivců i celého světa. Objevte svou mimořádnou schopnost spojit sílu vlastní pozitivní myšlenky se silou druhých a začněte uvnitř i kolem sebe působit neuvěřitelné změny k lepšímu… Lynne McTaggartová ve své knize předkládá převratné, ohromující poznatky o zázračné síle myšlenky, sdílené skupinou, a o jejím bumerangovém efektu. Co vysíláme do vesmíru, to se k nám vrací v zesílené formě. Přestože je síla úmyslu – energie pozitivní myšlenky – obecně vnímána jako zdroj změn, nesmírná síla myšlenky sdílené skupinou dosud prozkoumána nebyla. V Síle osmi přináší Lynne McTaggartová, odbornice na spirituální vědu, pozoruhodné výsledkydeset let trvajících experimentů zaměřených na to, jak může myšlenka sdílená osmi lidmi uzdravovat a měnit celý svět k lepšímu. Na základě nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti výzkumu mozku, experimentů Gregga Bradena (autora knihy MATRIX, Božský zdroj) i výsledků vlastního univerzitního bádání zde představuje solidní důkazy o tom, že existuje síla kolektivního vědomí i jak funguje. S pomocí této poutavé a jednoduše srozumitelné knihy se můžete naučit uvolnit energii ukrytou ve vašem nitru a používat ji k tomu nejlepšímu účelu – k uzdravení sebe i světa kolem.

Chcete si přečíst knihu?Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lynne McTaggartová. Číst Síla osmi: Transformační síla kolektivního vědomí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY