Srdce mluví: Sbírka moudrostí pro lepší život

Srdce mluví: Sbírka moudrostí pro lepší život - Cleo Wade | I15cajalco.com

...nak, cítí se jinak. a myslí jinak. Vidím vás ... Předobrý život : o prospěšnosti nezdarů a významu ... ... . Rozumím vám. Jsem jednou z vás. Zůstaňte takoví, jací jste. Svět potřebuje jinakost. 6. Nejmilejší, v životě jsem měla zlomené srdce snad všemi způ. soby. Zlomil mi ho člověk, s kterým jsem ... Kupte knihu Srdce mluví od Cleo Wade na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Srdce mluví: Sbírka moudrosti pro lepší život Úspěšná instabásnířka a jedna z padesáti nejvlivnějších žen Ameriky zažila hromadu srdcebolů. Od rozchodů přes neúspěchy v práci až po ... Prach a popel - Siobhan Vivianová, Jenny Hanová ... ... . Od rozchodů přes neúspěchy v práci až po rodinné karamboly. Kniha: Srdce mluví - Cleo Wade. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... „Každý člověk je minimálně 5 min. denně naprostý blb. Moudrost spočívá v tom, že ne déle." — Elbert Hubbard americký spisovatel, nakladatel, výtvarník a filozof 1856 - 1915 (en) Every man is a damn fool for at least five minutes every day; wisdom consists in not exceeding the limit. Srdce mluví. Sbírka moudrostí pro lepší život - Cleo Wade...

INFORMACE

AUTOR
Cleo Wade
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce mluví: Sbírka moudrostí pro lepší život.pdf

POPIS

Úspěšná instabásnířka a jedna z padesáti nejvlivnějších žen Ameriky zažila hromadu srdcebolů. Od rozchodů přes neúspěchy v práci až po rodinné karamboly. A tak začala tvořit, aby se při každém pádu znovu postavila na nohy. Její knížka je plná inspirace a pozitivních myšlenek, které vám pomohou znovu se otřepat a postavit se na nohy, kdykoli vás přepadne smutek. Zalistujte si v ní pokaždé, když se bude zdát vše ztraceno. Lepší nálada zaručena!

Chcete si přečíst knihu?Srdce mluví: Sbírka moudrostí pro lepší život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cleo Wade. Číst Srdce mluví: Sbírka moudrostí pro lepší život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY