Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček | I15cajalco.com

...osti na zámku Kostka na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka | Knihy.ABZ.cz ... . Hodnocení a recenze Aristokratka a vlna... Recenze produktu Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. Řadit podle: Četli jste tuto knihu? Napište k ní vlastní recenzi! Napsat recenzi. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka 3 Další díl aristokratky. NikŠa 2019-01-01 1. 1. 2019 ★ ★ ★ Neskutečně jsem se těšila na další díl aristokratky a na to, co ... > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Aristokratka a vlna ... Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen ... ... ... > Beletrie > Romány a povídky > Humorné > Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Evžen Boček. Skladem 2 ks 226 Kč Běžná cena 259 K č. Ušetříte 33 Kč (13 %) Vložit ... Kniha: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka (Evžen Boček). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - Evžen Boček. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Ke knize "Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka" doporučujeme také: Nejlepší víkend Hartl, Patrik Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Autor: Boček, Evžen Nakladatel: OneHotBook EAN: 8594169482347 ISBN: Interpret: Kubařová, Veronika Popis: 1× CD MP3, délka 4h 4min, česky Rok vydání: 2018 (1. vydání) Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Download 249,- Kč CD 269,- Kč Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka - audiokniha obsahuje čtvrté pokračování humoristického románu, jehož autorem je Evžen Boček. Čte Veronika Khek Kubařová. Poslední aristokratka #4 Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka. Dlouhý název nese nejnovější pokračování oblíbené série spisovatele Evžena Bočka. Nabízí v ní zábavný propletenec kolem několika neúspěšných zločinců. recenze audioknihy Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Evžen Boček své čtenáře ve čtvrtém pokračování příběhů obyvatel a zaměstnanců zámku Kostka příjemně překvapil. Zatímco v předchozích knihách události volně plynuly, tentokrát jednotlivé příhody autor důmyslně kompozičně propojil. Evžen Boček: Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Nakladatelství Druhé město 2018, 176 str...

INFORMACE

AUTOR
Evžen Boček
DIMENZE
5,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka.pdf

POPIS

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek. V zámecké kapli vzniká pietní místo s kondolenční knihou a z oken visí černé prapory. Aristokratka Marie využívá příležitosti a odjíždí na hájovnu za Maxem, který ji žádá o ruku. Není ovšem jasné, jestli nejedná v pominutí smyslů. Následuje hororová cesta nočním lesem do nemocnice, kde se Max ocitne na jednotce intenzivní péče a vyděšená Marie přespí na interním oddělení. Neklidnou noc ovšem zažívá i truchlící Kostka. Na zámek dorazí několik osob, které rozpoutají vlnu zločinnosti. Podaří se Marii celou tu zašmodrchanou situaci rozplést? Navzdory názvu se čtenář v knize nedočká násilí ani krvavých scén, natož vraždy. Jediným utrpením jsou skřípnuté ploténky a ulámané umělé nehty. Tento titul je již čtvrtým ze série mimořádně úspěšných humoristických románů o „poslední aristokratce“.

Chcete si přečíst knihu?Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Evžen Boček. Číst Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY