Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu

Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu - Marek Moudrý | I15cajalco.com

... od Knihkpectvi Karlovy Vary na Sbazar.cz ... Marketing zaklady marketingu 1 | HLEDEJCENY.cz ... . Popis: Novy Marketing - základy marketingu - učebnice učitele 210kc Postovni Ceska posta obycejne / prevodem na ucet 30kc Ceska posta doporuceny / prevodem na ucet 70kc Ceska posta na dobirku 100kc Základy marketingu První kniha základů marketingu na našem trhu, která vznikla v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe. Hlavní autor, vedoucí katedry marketingu na VŠE v... Marketing. Základy marketingu (Učeb ... Kniha: Marketing Základy marketingu učebnice učitele ... ... ... Marketing. Základy marketingu (Učebnice učitele) ... Učebnice učitele Vyučující má obsahově k dispozici učebnici pro studenty, která je obsahem i rozložením stránek totožná s žákovskou učebnicí. Tato komplexní příručka pro učitele zahrnuje látku obou dílů učebnic pro žáky. Navíc však obsahuje doporučené ... Učebnice Marketing - základy marketingu poskytuje čtenáři základy marketingového myšlení a ukazuje, že marketing je v současnosti nezbytně nutnou metodou řízení úspěšné firmy. Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického myšlení a k pochopení marketingových činností ve firmě. Čtenář se seznámí s mar Marketing - základy marketingu - učebnice učitele - Moudrý Marek Hodnocení produktu: 90% 90% (Perfektní) 5 recenzí české, Computer Media, 2008 , Moudrý Marek Kupte knihu Marketing - Základy marketingu (Marek Moudrý) s 30 % slevou za 231 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Základy marketingu. Učebnice učitele. MOUDRÝ Marek. Info: Computer Media, 2008 (1.) - brož., 160 str. EAN: 9788074020025 Úvod » UČEBNICE » Marketing základy marketingu Učebnice učitele. ... Učebnice učitele Vyučující má obsahově k dispozici učebnici pro studenty, která je obsahem i rozložením stránek totožná s žákovskou učebnicí. Tato komplexní příručka pro učitele zahrnuje látku obou dílů učebnic pro žáky. Učebnice poskytuje čtenáři základy marketingového myšlení a ukazuje, že marketing je v současnosti nezbytně nutnou metodou řízení úspěšné firmy. Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického myšlení a k pochopení marketingových činností ve firmě....

INFORMACE

AUTOR
Marek Moudrý
DIMENZE
7,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu.pdf

POPIS

Učebnice Marketing – základy marketingu poskytuje čtenáři základy marketingového myšlení a ukazuje, že marketing je v současnosti nezbytně nutnou metodou řízení úspěšné firmy. Vede k rozvíjení schopnosti ekonomického myšlení a k pochopení marketingových činností ve firmě. Čtenář se seznámí s marketingovými koncepcemi, marketingovým mixem a jeho částmi, s principy marketingového řízení a získá základní znalosti potřebné k pochopení trhu. Učebnice svým interaktivním pojetím vede studenta k efektivní práci s informacemi a také k tomu, aby uměl získávat a kriticky vyhodnocovat informace nutné k úspěšnému působení firmy na trhu. Učebnice učitele zahrnuje oba žákovské díly. Je doplněna i výukovými statěmi, které zapisují žáci do svých učebnic (pro snadnější orientaci i včetně odkazů na danou stránku, na které bude žák ve své učebnici doplňovat učitelem přednášený zápis), řešením zadaných úkolů a testy pro opakování učiva.

Chcete si přečíst knihu?Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Moudrý. Číst Marketing - Učebnice učitele: Základy marketingu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY