Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace

Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace - Jiří Frýba | I15cajalco.com

...(historie, takticko-technická data, modifikace) V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna nákresy a fotografiemi různých částí vozu ... Tatra 813 / Nejlevnější knihy ... . Nejpodrobněji je popsán základní typ tahače Tatra 813 8 × 8 (Kolos), ze kterého celá unifikovaná řada vychází. TATRA 813 - historie, takticko- tecnická data, modifikace (6964204876) ... V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna nákresy a fotografiemi různých částí vozu. Nejpodrobněji je popsán základní typ ta ... Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace ... ... ... V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna nákresy a fotografiemi různých částí vozu. Nejpodrobněji je popsán základní typ tahače Tatra 813 8 × 8 ... Hledáte Tatra 813 - historie, takticko-technická data, modifikace od Jiří Frýba? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ebook elektronická kniha Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace - autor Frýba Jiří - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. Tatra 813 - neúnavný pracant v armádě i civilu. Začtěte se do této jedinečné ucelené publikace o vývoji, výrobě a jednotlivých verzíc Tatra 813 - historie, takticko-technická data, modifikace - Historie, takticko-technická data, modifikace - Jiří Frýba 339 Kč Doprava: 79 = 418 Všechny informace o produktu Kniha Tatra 813 - historie, takticko-technická data, modifikace - Frýba Jiří, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tatra 813 - historie, takticko-technická data, modifikace - Frýba Jiří. V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna nákresy a fotografiemi různých částí vozu. Nejpodrobněji je popsán základní typ tahače Tatra 813 8 × 8 (Kolos), ze kterého celá unifikovaná řada vychází. Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace Jediná ucelená publikace o vývoji, výrobě a jednotlivých verzích vozidla Tatra 813 je zpracována především z archivních dokumentů Vojenského ústředního archivu/Vojenského historického archivu Praha. V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna ná...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Frýba
DIMENZE
10,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace.pdf

POPIS

Jediná ucelená publikace o vývoji, výrobě a jednotlivých verzích vozidla Tatra 813 je zpracována především z archivních dokumentů Vojenského ústředního archivu/Vojenského historického archivu Praha. V úvodu seznámí čtenáře s prostředky využívanými pro tah dělostřelectva a velmi těžkých nákladů po 2. světové válce. V hlavní části knihy jsou informace o vývoji tahače Tatra 813, o výrobě prototypů a jejich zkouškách, a také o konstrukci návěsných zařízení požadovaných složkami armády. V nejobsáhlejší kapitole rozdělené do několika částí najdete takticko-technická data jednotlivých aplikací vozidla, která jsou doplněna nákresy a fotografiemi různých částí vozu. Nejpodrobněji je popsán základní typ tahače Tatra 813 8 × 8 (Kolos), ze kterého celá unifikovaná řada vychází. U ostatních provedení včetně civilních jsou uváděny především konstrukční změny. Přílohy obsahují nejen popisy návěsných zařízení tahače a použití motorů řady T 930 v jednotlivých dopravních prostředcích, ale také barevné fotografie vozidel T 813 a jejich nástupce T 815.

Chcete si přečíst knihu?Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Frýba. Číst Tatra 813: historie, takticko-technická data, modifikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY