Super hmyz

Super hmyz - - | I15cajalco.com

...tací s komentářem. Pokud budete mít na něco z videa otázky nebo připom ... Super hmyz | KNIHCENTRUM.cz ... ... Published on May 15, 2013. Po celém světě jsou v muzeích uloženy zkameněliny zvířat, o kterých většina lidí ani netuší, že existovala. Patří ke skupině tvorů, kteří se svou ... Super hmyz Nakladatel: Omega EAN: 9788075851116 ISBN: 978-80-7585-111-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 23,5 × 28 cm Rok vydání: 2018 ... Play free online games at Crazy Games, the best place to play high-qualit ... Cytrol Super SG - dýmovnice 120 g ... ... Play free online games at Crazy Games, the best place to play high-quality browser games. We add new games every day. Have fun! Detailní popis Cytrol Super SG - dýmovnice 120 g Mechanismus účinku: Jedná se o účinek dotykový, požerový a fumigační. Účinná látka působí na hmyz dráždivě a nutí i skrytě žijící jedince ke kontaktu s dýmem. Přípravek vypouští velmi hustý dým, na jehož mikročásticích je velice jemně rozptýlený účinný ... Zombie hry - nemáte-li strach z makabrózního prostředí a krvelačných monster ze záhrobí, jsou pro vás tyto Zombie...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Super hmyz.pdf

POPIS

Tato publikace vás dovede do fascinujícího světa hmyzích rekordů. Nádherné a detailní fotografie vám představí nejen exotický hmyz nejzářivějších barev a nejpodivnějších vlastností, ale i rekordmany, se kterými se setkáváte denně třeba i ve vlastní kuchyni. Jsme tak zaujati naší perspektivou, že nám uniká, jaké zázraky se nám dějí pod nohama – ve světě, který se objeví, když použijeme lupu, mikroskop a objektiv s kvalitním zoomem Některé rekordy se samy nabízejí – hmyz, který nejrychleji běží, nejdál doskočí, je největší, nejtěžší atd. Jiné rekordy by vám ale na mysl ani nepřišly! Seznámíte se s tvorem, jenž dokáže přežít ve vesmíru bez skafandru a pak si dát svůj oblíbený oběd, jako by se nechumelilo. Uvidíte zvířátko, co běžně zvládne takové přetížení, které by astronauta zabilo. Vyvede vás z míry geniální schopnost adaptace na prostředí, která z hmyzu udělala bezkonkurenčně nejúspěšnější živočišnou skupinu na planetě Zemi.

Chcete si přečíst knihu?Super hmyz ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Super hmyz Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY