Masaryk iritující a fascinující

Masaryk iritující a fascinující - Ctirad V. Pospíšil | I15cajalco.com

...ící a fascinující". Přednáška se uskuteční v místnosti G315, v budově G Technické ... Masaryk iritující a fascinující Nakladatelství Karolinum ... ... Masaryk tu podle mého soudu projevuje značnou neznalost dějin teologie, neboť Nový zákon rozličnými způsoby velmi často hovoří o Bohu Otci, 180 K. Čapek: Hovory…, s. 14. Hledáte Masaryk iritující a fascinující od Ctirad V. Pospíšil? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Masaryk iritující a fascinující Předkládaná kniha je velmi ... Masaryk iritující a fascinující (Ukázka, strana 99) by ... ... . 33 prodejen po celé ČR Masaryk iritující a fascinující Předkládaná kniha je velmi živým a čtivým zpracováním životního příběhu T. G. Masaryka i myšlenkového odkazu prezidenta osvoboditele. Autor přistupuje k minulosti jako ke kořeni naší přítomnosti, a proto se snaží poukazovat na aktualitu Masarykova poselství. Masaryk iritující a fascinující. 12.1.2019. Přijměte pozvání na přednášku Prof. C. V. Pospíšila v Kostelci nad Černými Lesy. Navigace pro příspěvek. Starší příspěvek Zemřel kounický rodák, kněz českobudějovické diecéze R. D. Jindřich Hybler. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Masaryk iritující a fascinující. Kdo napsal knihu Masaryk iritující a fascinující? Autorem je Ctirad Václav Pospíšil. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Zboží ze stejné kategorie - Masaryk iritující a fascinující Archeologie prusko-rakouské války z roku 1866 Předkládaná publikace poprvé uceleně představuje výsledky archeologických výzkumů z ... Masaryk iritující a fascinující (9788024642222) Elektronická kniha - autor Ctirad V. Pospíšil, 308 stran, česky Předkládaná kniha je velmi živým a čtivým zpracováním životního příběhu T. G. Masaryka i myšlenkového odkazu prezidenta osvoboditele. Masaryk iritující a fascinující - to je název sedmidílné série pořadů, kterými nás v rámci cyklu Dotýkání světla bude provázet prof. Ctirad Václav Pospíšil, Th.D. Úvodní díl naladíte v pátek 7. září od čtvrt na devět večer. Masaryk iritující a fascinující Pospíšil Ctirad V. Předkládaná kniha je velmi živým a čtivým zpracováním životního příběhu T. G. Masaryka i myšlenkového odkazu prezidenta osvoboditele. Autor přistupuje k minulosti jako ke kořeni naší přítomnosti, a proto se snaží poukazovat na aktualitu Masarykova poselství. Masaryk fascinující a iritující. Datum a čas 21.09.2018 16:30 - 18:00. Místo konán...

INFORMACE

AUTOR
Ctirad V. Pospíšil
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Masaryk iritující a fascinující.pdf

POPIS

Předkládaná kniha je velmi živým a čtivým zpracováním životního příběhu T. G. Masaryka i myšlenkového odkazu prezidenta osvoboditele. Autor přistupuje k minulosti jako ke kořeni naší přítomnosti, a proto se snaží poukazovat na aktualitu Masarykova poselství. Kromě toho se prof. Pospíšil analyticky a kriticky věnuje ožehavému tématu náboženského rozměru osobnosti prvního prezidenta. Jeho řešení je inovativní a překvapivé zároveň, protože vůbec nemíní zastírat svou fascinaci Masarykem, což mu ovšem nebrání vyslovovat určité kritiky a výhrady. Dílo je adresováno všem zájemcům o tuto jedinečnou postavu našich moderních dějin. Mnoho zajímavého a podnětného tam najdou jak ti, kterým jsou blízké Masarykovy humanitní ideály a jeho pojetí demokracie, tak křesťané všech církví v naší zemi. Kniha vychází u příležitosti 100. výročí vzniku svobodné republiky Čechů a Slováků, protože bez této události by dnes jenom stěží existovala jak Česká, tak Slovenská republika.

Chcete si přečíst knihu?Masaryk iritující a fascinující ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ctirad V. Pospíšil. Číst Masaryk iritující a fascinující Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY