Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů

Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů - Emily Pottsová, | I15cajalco.com

...ích zadání. Kniha Řeč ikon poučí, inspiruje a pobaví designéry, ilustrátory, milovníky designu a každého příznivce ikon ... Výprodej - Řeč ikon | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů Kniha Řeč ikon představuje práce Felixe Sockwella. Autor nás nechá nahlédnout pod pokličku vývoje atvorby ikon od první skici až po hotová díla určená k nejrůznějším způsobům použití. Design a úpravy; Domov, záhrada - všeobecné a ostatné ... Design a tvorba účinných vizuálních symbolů. ... Kniha Řeč ik ... Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symb | kniha ... . Design a úpravy; Domov, záhrada - všeobecné a ostatné ... Design a tvorba účinných vizuálních symbolů. ... Kniha Řeč ikon predstavuje práce Felixa Sockwella - autora, ktorý nás necháva nahliadnuť pod pokrievku vývoja a tvorby ikon od prvej skice až po hotové diela určených na rôzne druhy využitia. Kniha Řeč ikon ... Anotace knihy " Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symb, autor Felix Sockwell, Emily Pottsová " Kniha Řeč ikon poučí, inspiruje a pobaví designéry, ilustrátory, milovníky designu a každého příznivce ikon. Lidé i obchodní společnosti používají ikony k podtržení své jedinečnosti. Design a tvorba účinných vizuálních symbolů. POTTSOVÁ Emily, SCKWELL Felix. Info: Slovart, 2018 (1.) - brož., 160 str. ... vizuálních stylů a řešení nejrozmanitějších zadání. Kniha Řeč ikon poučí, inspiruje a pobaví designéry, ilustrátory, milovníky designu a každého příznivce ikon. ... Řeč ikon Design a tvorba účinných vizuálních symbolů Sockwell Felix, Potts Emily. S ikonami sa môžete stretnúť kdekoľvek a kedykoľvek, dokonale vyladenými firemnými vizuálnymi identitami počínajúc a všadeprítomnými emotikonmi končiac. Řeč ikon design a tvorba účinných vizuálních symbolů Felix Sockwell a Emily Pottsová ; předmluva Steven Heller ; z anglického originálu Thinking in icons ... přeložila Klára Ježková Design a tvorba účinných vizuálních symbolů ... vizuálních stylů a řešení nejrozmanitějších zadání. Kniha Řeč ikon poučí, inspiruje a pobaví designéry, ilustrátory, milovníky designu a každého příznivce ikon. Upozornění! Výprodejový kus Poškozené desky. Design a tvorba účinných vizuálních symbolů ... ktorý nás necháva nahliadnuť pod pokrievku vývoja a tvorby ikon od prvej skice až po hotové diela určených na rôzne druhy využitia. Kniha Řeč ikon poučí, inšpiruje a pobaví dizajnérov, ilustrátorov a milovníkov dizajnu. Podrobnosti. Název: Řeč ikon - Design a tvorba účinných vizuálních symbolů. Autor: Pott...

INFORMACE

AUTOR
Emily Pottsová,
DIMENZE
12,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů.pdf

POPIS

S ikonami se lze setkat kdykoli a kdekoli, dokonale vyladěnými firemními systémy vizuální identity počínaje a všudypřítomnými emotikony konče. Z poutavých, vtipných obrázků se postupem času vyvinul mezinárodně srozumitelný symbolický jazyk. Lidé i obchodní společnosti používají ikony k podtržení své jedinečnosti. Kniha Řeč ikon představuje práce Felixe Sockwella. Autor nás nechá nahlédnout pod pokličku vývoje a tvorby ikon od první skici až po hotová díla určená k nejrůznějším způsobům použití. Ve své knizeprovede čtenáře krok za krokem procesem tvorby ikon, ukáže jim širokou paletu možných přístupů, vizuálních stylů a řešení nejrozmanitějších zadání. Kniha Řeč ikon poučí, inspiruje a pobaví designéry, ilustrátory, milovníky designu a každého příznivce ikon.

Chcete si přečíst knihu?Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Pottsová,. Číst Řeč ikon: Design a tvorba účinných vizuálních symbolů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY