Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem

Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem - Tanja “Frau Hölle” Cappellová | I15cajalco.com

...krasopsaní - "Frau Hölle" Cappellová Tanja ... Design , Architektura, Art - Pozoruhodné knihy ... . Tanja Capellová, známá jako Frau Hölle, se ozdobnému ručnímu psaní neboli hand letteringu ... Kniha „Z lásky k písmu" vás doslova provede krok za krokem základy nejen krasopisu a krasopisného písma, ale i nejrůznějšími prvky letteringu, moderní kaligrafie a mnoho dalšího. ... hand-lettering, brush-lettering, kaligrafie, moderní kaligrafie, krasopis, krasopsaní, krasopísmo, rukopis, ozdobné písmo či ... Můžete číst, platíte až za 14 dní. ... Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem ... ... Můžete číst, platíte až za 14 dní. (Bankovním převodem, kartou nebo hotově) Pokračovat v nákupu. Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. ......

INFORMACE

AUTOR
Tanja “Frau Hölle” Cappellová
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem.pdf

POPIS

Tanja Capellová, známá jako Frau Hölle, se ozdobnému ručnímu psaní neboli hand letteringu věnuje profesionálně. Představí vám jednotlivé druhy tohoto umění a poskytne mnohé praktické tipy a triky. Díky jejím návodům a připojeným cvičením bude váš vstup do světa krásných písmen snadnou záležitostí. Čeká na vás více než 20 druhů písem, inspirativní projekty včetně předloh a dozvíte se také o digitálním letteringu, díky kterému budete moci svá díla sdílet i online. S touto knihou zvládne krasopsaní opravdu každý!

Chcete si přečíst knihu?Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanja “Frau Hölle” Cappellová. Číst Abeceda krasopsaní: Základy letteringu krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY