Červený adresář

Červený adresář - - | I15cajalco.com

...ctures fine European high quality brass musical instruments (both piston and rotary valves) ... ČČK - Adresář OS ČČK ... . Autorka Sofia Lundbergová líčí ve své knize Červený adresář příběh devadesáti šestileté Doris, která v roce 1928 dostala od svého otce červený adresář a od té doby si do něj zapisovala všechny kontakty. Nicméně čas utíká a většina ze zapsaných osob již zemřela. Švédská románová senzace prodaná do třiceti zemí. Knížka, která se dotkne vašeho srdce. Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adr ... Červený adresář / Nejlevnější knihy ... . Knížka, která se dotkne vašeho srdce. Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adresář. Žije sama v bytě v centru Stockholmu. Většina jmen v adresáři je přeškrtnutá, jejich nositelé zemřeli. Dorisinu samotu přerušují ... Román Červený adresář v edici světový bestseller vás rozhodně pohltí, tak jako mě. ... Román Červený adre­sář jsem pře­čet­la jed­ním dechem. Vím, že ve mně bude roz­hod­ně dlou­ho dozní­vat. Místy někdy až drs­né vyprá­vě­ní, co vše si ve svém živo­tě za 96 let Doris pro­ži­la je napros­to fas ... Kupte knihu Červený adresář od Sofia Lundberg na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Červený adresář mě upoutal hned, jak vyšel. Měla jsem velice blízký vztah se svou babičkou, fascinovaly a stále mě fascinují dějiny 20. století, a tak jsem si řekla, že by tato kniha nemusela být špatná volba. Ano, jistě mnohým z vás došlo, že píšu, jak jsem si knihu sehnala hned po vydání, jenže vyšla už v roce ... Červený adresář Autor: Sofia Lundbergová ... Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adresář. Žije sama v bytě v centru Stockholmu. Většina jmen v adresáři je přeškrtnutá, jejich nositelé zemřeli. Dorisinu samotu přerušují jenom návštěvy pečovatelky a rozhovory s milovanou praneteří Jenny, která však žije ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Kategorie knih | Červený adresář. ... Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adresář. Žije sama v bytě v centru Stockholmu. Většina jmen v adresáři je přeškrtnutá, jejich nositelé zemřeli. Dorisinu samotu přerušují jenom návštěvy pečovatelky a rozhovory s milovanou praneteří Jenny, která však žije daleko ... 0 hodnocení Červený adresář 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Švédská románová senzace prodaná do třiceti zemí. Knížka, která se dotkne vašeho srdce. Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adresář. Žije sama v bytě v centru Stockholmu....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený adresář.pdf

POPIS

Švédská románová senzace prodaná do třiceti zemí. Knížka, která se dotkne vašeho srdce. Doris je 96 let a má od roku 1928 tentýž adresář. Žije sama v bytě v centru Stockholmu. Většina jmen v adresáři je přeškrtnutá, jejich nositelé zemřeli. Dorisinu samotu přerušují jenom návštěvy pečovatelky a rozhovory s milovanou praneteří Jenny, která však žije daleko. Jednoho dne začne Doris vzpomínky na své přátele z adresáře zapisovat, aby neodešly spolu s ní a mohla je předat Jenny. Nechte se vtáhnout do poutavého vyprávění o přátelství a nebezpečí, o štěstí i smutku a o velké lásce, na kterou se nezapomíná. Přeneste se do dávných časů v Paříži, New Yorku a ve Stockholmu a nahlédněte do ošoupaných plechových krabic plných starých dopisů a fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Červený adresář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Červený adresář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY