Dotek minulosti

Dotek minulosti - Jitka Ludvíková | I15cajalco.com

...ádky Magdy, ... Dotek minulosti Autor: Ludvíková, Jitka Nakladatel: Brána EAN: 9788075840806 ISBN: 978-80-7584-080-6 Popis: 1× kniha, vázaná, česky Rozměry: 12 × 19 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Dotek minulosti - SIMI Bez vrásek ... . vydání) ... Hledáte Dotek minulosti od Jitka Ludvíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dotek minulosti... Letos jsme se na dovolené vydali i do nového Archeologického parku v Pavlově . Na místo, kde v období paleolitu žili naši předkové a kde se i v dnešní době stále nacházejí nové předměty z dávných dob. Osudový dotek je lehce sledovatelnou báchorkou zaměřen ... Dotek minulosti - SIMI Bez vrásek ... . Na místo, kde v období paleolitu žili naši předkové a kde se i v dnešní době stále nacházejí nové předměty z dávných dob. Osudový dotek je lehce sledovatelnou báchorkou zaměřenou na nenáročné mladší publikum, přičemž hrátky s časem tu jsou pouze na efekt a nemají žádnou hloubku. Dívat se na to určitě dá, ale mojí srdcovkou se TBE určitě nemá šanci stát. 15)Cirkus Humberto - výběr/, 16)Vstříc budoucnosti/, 17)Loučení/, 18)Carola/, 19)Krach cirkusu Humberto/, 20)1918 - ozvěny války/, 21)V Praze 1920/, 22)Dotek ... Máme v podvědomí uložena traumata a ta není možné vědomě ovládnout, i když se o to snažíme. Dokud tam jsou, mají na naše chování vliv. Potřebujeme je přepsat, uzdravit naše ... 0 hodnocení Dotek minulosti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Spisovatelka Monika Hrubešová je opět zapletena do případu vraždy, a ne jen tak ledajaké. Aby se psychicky vyléčila ze smrti svého milence, nastěhuje se na dobu neurčitou do hotelu, který ...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Ludvíková
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotek minulosti.pdf

POPIS

Spisovatelka Monika Hrubešová je opět zapletena do případu vraždy, a ne jen tak ledajaké. Aby se psychicky vyléčila ze smrti svého milence, nastěhuje se na dobu neurčitou do hotelu, který vede její kamarádka Magda. Při té příležitosti se znovu setká se svým bývalým milencem ze studií – Magdiným nynějším manželem, se kterým se právě rozvádí. V domnění, že tentokrát je to to pravé ořechové, s ním Monika tajně obnovuje svůj vztah. Ovšem netuší, že jeho úmysly jsou postranní. Mezitím se v hotelu stane několik znepokojujících událostí, včetně úmrtí jednoho z hostů slavnostního udílení cen. Vše se zdá jako nešťastná náhoda, ovšem tím umírání v hotelu nekončí – kapitán Baloun a nadporučík Jedlička mají co dělat, aby si poradili s vraždou. Ačkoli se zdá, že spolu jednotlivé případy nesouvisí, kapitán Baloun má tušení, že všechny tyto tragédie mají společného jmenovatele. Co koho donutilo k vraždě? A kdo je další na řadě? Podaří se Monice Hrubešové z tohoto nebezpečného propletence uniknout bez následků? Detektivní příběh plný napětí s nečekaným rozuzlením.

Chcete si přečíst knihu?Dotek minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Ludvíková. Číst Dotek minulosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY