Hra o manželství

Hra o manželství - Jeffrey Eugenides | I15cajalco.com

...znáte a po čem vaše drahá „polovička" touží ... Kniha Hra o manželství - Jeffrey Eugenides | Dobré Knihy.cz ... . Cílem hry je odpovídat na otázky tak, jak odpoví váš ... U názvu Hra o manželství by mohlo někoho napadnout, zdali se tím myslí hra o čem, nebo hra o co.Pravým významem je zjevně varianta v šestém pádě. Autoři ani společnost Albi, jež Hru o manželství vyrobila, nepochybně nemají v úmyslu přispět k rozbití něčího vztahu. Naopak, když už se jej prostřednictvím deskovk ... Kniha Hra o manželství - Jeffrey Eugenides | Dobré Knihy.cz ... . Naopak, když už se jej prostřednictvím deskovky nepodaří ještě více utužit, tak se jistě ... Hra o manželství vám přináší dohromady 600 otázek, včetně vtipného kreslení. Celý popis. 549. 4.3 39. 599 K ... Hra o manželství vám přináší dohromady 600 otázek, včetně vtipného kreslení. Otázky jsou rozděleny do tří kategorií. Pomocí otázek zahřívacích, záludných a otázek na tělo zjistíte, jak dobře se znáte a po čem vaše drahá polovička touží. Hra o manželství je milostný příběh tří mladých američanů z osumdesátek. Madelaine je rozmachaná pička, co studuje anglickou literaturu 19. století. Určitě vypadá jako mladá Roura Gilmorová. Leonard je depresivní hippie-biolog, kterej nosí šátky a kapsáče. Takže takovej zpěvák Nickelback. Párty hra Hra o manželstve stále doručíme až domov, na pobočky aj do AlzaBoxov. Všetky informácie o produkte. Vhodné príslušenstvo. Hodnotenie a... Hra o manželství. ... Na jaře svého posledního ročníku se Madeleine zapíše do kurzu sémiotiky, aby zjistila, „o čem to všichni pořád mluví". A z důvodů, které nemají nic společného se školou, už život ani literatura nikdy nebudou stejné. Nebudou stejné poté, co se zamiluje do Leonarda Bankheada, člověka se ... Nejde o to, za každú cenu vyhrať, ale užiť si príjemnú zábavu. Napriek tomu na víťaza čaká potom zaslúžená odmena … Hra nie je určená iba manželským párom! Je pre všetky páry, ktoré sa chcú pobaviť a dozvedieť sa niečo viac o sebe. Určená pre 2 hráčov od 18-tich rokov. Obsah hry: 120 kariet so 600 otázkami, Párty hra Manželství hrou + tchýně to zařídí stále doručíme až domů, na pobočky i do AlzaBoxu. Veškeré informace o produktu. Vhodné příslušenství. ... Hra o manželství book. Read 11,278 reviews from the world's largest community for readers. Další kniha držitele Pulitzerovy ceny a autora mezinárodních b... Hra o manželství je určená dvojicím, není vysloveně erotická, ale rozhodně cílí na intimnější hraní. Úkolem hráčů je poznat, jak dobře mají svého partnera „přečteného". Na začátku hry si hráči napíšou tajné přání, kter...

INFORMACE

AUTOR
Jeffrey Eugenides
DIMENZE
7,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra o manželství.pdf

POPIS

Další kniha držitele Pulitzerovy ceny a autora mezinárodních bestsellerů The Virgin Suicides a Middlesex (česky Hermafrodit, BB art), jedna z nejočekávanějších literárních událostí dekády. Madeleine Hannaová je svědomitá anglická studentka, která trochu zaspala dobu. Zatímco počátkem 80. let všichni čtou Derridu, ona se šťastně noří do díla Jane Austenové a George Eliotové: šiřitelek manželských pletich, jež jsou hlavním tématem nejvýznamnějších anglických románů. Madeleine se podle názoru svých bohémštějších přátel obléká trochu příliš "hezky a úhledně"; je to dobrá kamarádka, ale i když je hezká, její milostný život na vysoké škole tak úplně nesplňuje očekávání.Na jaře svého posledního roku na vysoké škole se Madeleine zapíše do kurzu sémiotiky, aby zjistila, "o čem to všichni pořád mluví". A z důvodů, které nemají nic společného se školou, už život ani literatura nikdy nebudou stejné. Nebudou stejné poté, co se zamiluje do Leonarda Mortena - charismatického osamělého muže, darwinisty a ztraceného oregonského hocha -, člověka se zdánlivě nevyčerpatelnou energií. A už vůbec ne poté, co se v jejím životě znovu objeví Mitchell Grammaticus, jenž je posedlý myšlenkou, že Madeleine je stvořena k tomu, aby se stala jeho partnerkou.Trojúhelník v tomto ohromujícím a úžasném románu o generaci, která začíná stárnout, je odvěký, ale v tomto případě zcela svěží a překvapivý. S ničivým důvtipem, ironií a neustálým pochopením a láskou ke svým postavám Jeffrey Eugenides znovu probouzí původní energii románů. Píše příběh tak současný, že ho čteme jako intimní deník našich životů.

Chcete si přečíst knihu?Hra o manželství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffrey Eugenides. Číst Hra o manželství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY